SZKOLENIA

Jeśli jesteś:

• członkiem zespołu badawczego (np. lekarzem, pielęgniarką, koordynatorem badań klinicznych)
  • Jesteś zainteresowany tematyką lepszej komunikacji z pacjentem w obszarze badań klinicznych
  • Chcesz uzupełnić wiedzę o materiały przygotowane przez wysokiej klasy ekspertów

TO SZKOLENIE JEST DLA CIEBIE

Zapisz się wypełniając niezbędne dokumenty. Możesz je pobrać TUTAJ i po wypełnieniu prześlij na adres mailowy: szkolenia@fundacjauj.pl lub do siedziby fundacji na adres:

Fundacja Urszuli Jaworskiej;
Międzynarodowa 61;

WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST

• Przesłanie niezbędnych dokumentów
  • Pozytywne zakwalifikowanie kandydata przez Agencje Badań Medycznych

PAMIĘTAJ

• Możesz wziąć udział tylko w jednym szkoleniu realizowanym w ramach Akademii Badań Klinicznych
  • Konieczne jest by pracodawca potwierdził obowiązki służbowe związane z badaniami klinicznymi oraz Twój udział w zespole badawczym zajmującymi badaniach klinicznych.