Obserwuj nas:  

Słuchobus w naszej dzielnicy Urząd Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy #słu…

👇Słuchobus w naszej dzielnicy👇
Urząd Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy 👍👏 #słuchobus #bezpłatnebadania

Tomasz Kucharski Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy serdecznie zaprasza na bezpłatne badanie słuchu. Osoby, które dostrzegają jakieś problemy ze słuchem mogą 12 maja wykonać bezpłatne badanie.
Samochód (SŁUCHOBUS) z gabinetem do badań zaparkuje na parkingu przed Urzędem Dzielnicy Praga- Południe
Bezpłatne badanie jest adresowane do osób pełnoletnich, które mają problem z prawidłowym słyszeniem.
Badanie będzie wykonywane w wtorek 12 maja od 9:00 – 14:00 Na badanie nie są prowadzone zapisy, należy przyjść bezpośrednio na miejsce. Aby wziąć udział w badaniu, nie jest potrzebny żaden dokument.
Badanie słuchu – audiometria tonalna – jest bezbolesne i nieinwazyjne trwa ok. 10-15 minut. Pacjent zakłada słuchawki i kolejno do każdego z uszu (nie do obu jednocześnie) są wysyłane dźwięki o różnym natężeniu. Zadaniem pacjenta jest naciskanie przycisku w momencie, gdy usłyszy dźwięk. Badanie pozwala na wstępne określenie charakteru i głębokości niedosłuchu. Wynik badania audiometrii tonalnej jest podstawą do ewentualnej dalszej diagnostyki w gabinecie SŁUCHMED.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Zapraszamy na bezpłatne badanie słuchu Termin: 12 Maja 2021 r. Godziny: 9.00-14.00 Lokalizacja: Warszawa Praga Południe ul. Grochowska 274 na parkingu przed Urzędem BEZPŁATNE BADANIA SŁUCHU www.sluchmed.pl SŁUCHMED APRTYŁHE APARATY 814714004 Infolinia: 814714 714 004 www.sluchmed.pl”


Source

Call Now Button