Remont Biura Fundacji | zrzutka.pl

Drodzy Przyjaciele Fundacji❤️

🎯Nasza organizacja działa nieprzerwanie już ponad 21 lat, a od 18 lat wynajmujemy lokal przy ulicy Międzynarodowej 61 w Warszawie. W ciągu tych wszystkich lat naszych działań na rzecz pacjentów, prócz prowizorycznych prac naprawczych i odświeżania ścian w naszej siedzibie nie było żadnego remontu. Gdzie nie spojrzymy widać, że czas zrobił swoje i dalsze odkładanie remontu nie ma sensu.

🎯Zwracamy się do Was jako naszych przyjaciół obserwujących i wspierających nasze działania o pomoc w zbiórce potrzebnych pieniędzy na ten ważny dla nas cel.
Jeśli nie możecie wpłacić choć drobnej sumy prosimy o udostępnianie zbiórki innym.

🎯Czym więcej osób dowie się o niej, tym większe szanse na powodzenie projektu 👍

Dziękujemy za każde wsparcie! ❤️ ❤️❤️

Remont Biura Fundacji | zrzutka.pl

Nasza organizacja działa nieprzerwanie już ponad 21 lat, a od 18 lat wynajmujemy lokal przy ulicy Międzynarodowej 61 w Warszawie. W ciągu tych wszystkich lat naszych działań na rzecz pacjentów prócz prowizorycznych prac naprawczych i odświeżania ścian w naszej siedzibie nie było żadnego…