Kierunek Zdrowie Najnowszy Odcinek – TVS.pl

📍”Nasza historia jest taka, że mój mąż bardzo ciężko zachorował. 𝗦𝗲𝗽𝘀𝗮 była chorobą wtórną do choroby pierwotnej. Tak naprawdę objawy wstrząsu septycznego, czyli tej najgorszej postaci sepsy u niego pojawiały się już z chwilą przyjęcia do szpitala. 𝗧𝘆𝗹𝗸𝗼 𝗻𝗶𝗲𝘀𝘁𝗲𝘁𝘆 𝗱𝗶𝗮𝗴𝗻𝗼𝘀𝘁𝘆𝗸𝗮 𝗶 𝟮𝟯 𝗹𝗮𝘁𝗮 𝘁𝗲𝗺𝘂, 𝗯𝗼 𝗺𝘆 𝗺𝗮𝗺𝘆 𝘁𝗮𝗸𝗮̨ 𝗵𝗶𝘀𝘁𝗼𝗿𝗶𝗲̨ 𝗶 𝗱𝘇𝗶𝘀𝗶𝗮𝗷 𝗻𝗮𝗱𝗮𝗹 𝗽𝗼𝘇𝗼𝘀𝘁𝗮𝗷𝗲 𝗻𝗮 𝘁𝗮𝗸𝗶𝗺 𝗽𝗼𝘇𝗶𝗼𝗺𝗶𝗲, 𝘇̇𝗲 𝘇𝗱𝗶𝗮𝗴𝗻𝗼𝘇𝗼𝘄𝗮𝗻𝗶𝗲 𝘀𝗲𝗽𝘀𝘆 𝗯𝗮𝗿𝗱𝘇𝗼 𝗰𝘇𝗲̨𝘀𝘁𝗼 𝘁𝗿𝘄𝗮 𝗸𝗶𝗹𝗸𝗮 𝗱𝗻𝗶 i bardzo często ci pacjenci w chwili diagnozy trafiają już do intensywistów, czyli na salę intensywnej terapii, a ci intensywności załamują ręce z pytaniem: 𝗗𝗹𝗮𝗰𝘇𝗲𝗴𝗼 𝘁𝗮𝗸 𝗽𝗼́𝘇́𝗻𝗼?” – Ewa Thanh Van Pląsek wiceprezes Fundacja Urszuli Jaworskiej 🎬Więcej przydatnej wiedzy o sepsie w materiale video:
https://tvs.pl/tv/kierunek-zdrowie-najnowszy-odcinek/ @obserwujący #sepsa #zdrowie #diagnostyka #pacjent #leczenie #zdrowiepubliczne #ewapląsek #fundacjaurszulijaworskiej #tvs #kierunekzdrowie

Kierunek Zdrowie Najnowszy Odcinek – TVS.pl