Już dziś zapraszamy na 5. Kongres Zdrowie Polaków , a szczególnie na naszą debat…

Już dziś zapraszamy na 5. Kongres Zdrowie Polaków 💪, a szczególnie na naszą debatę ” „Starzenie się Polaków”, która otworzy Kongres! ❤️👍 #debata #kongres #zdrowie #zdrowiepolaków #zdrowiepubliczne #pacjent #starzenie #bankświatowy #fundacjaurszulijaworskiej

🗓️ Już 13 listopada rozpocznie się 5. Kongres Zdrowie Polaków ❗️
Nie przegap tego wydarzenia i niezwykle ważnej debaty poświęconej polskim seniorom.
❗️ Poznamy wyniki raportu Banku Światowego na temat opieki długoterminowej ❗️
➡️ Debatę „Starzenie się Polaków” poprowadzi 🎤 pani Urszula Jaworska, Fundacja Urszuli Jaworskiej, a wezmą w niej udział:
🎤 dr n. med. Marek Balicki, Rada ds. Ochrony Zdrowia przy Prezydencie RP (Prezydencki Projekt 75+)
🎤 Barbara Imiołczyk, dyrektorka Centrum Projektów Społecznych Biura RPO, współprzewodnicząca Komisji Ekspertów ds. Osób Starszych przy RPO (Prawa człowieka a prawa osób starszych)
🎤 Anna Kozieł, starsza specjalistka ds. zdrowia w Globalnej Praktyce… Więcej