Ankieta analizy potrzeb pacjentów chorych na stwardnienie rozsiane (SM)

👉 Zapraszamy osoby z SM, które jeszcze nie brały udziału w ankiecie o podzielenie się swoimi opiniami.👍
Badanie nie jest długie, a bardzo pomoże naszemu ekspertowi w pisaniu pracy.

🎯 Ankieta analizy potrzeb pacjentów chorych na stwardnienie rozsiane (SM)
Celem badania jest pozyskanie informacji na temat zapotrzebowania na świadczenia zdrowotne oraz inne usługi np. opiekuńcze wśród osób chorych na stwardnienie rozsiane (SM) . Badanie dotyczy w szczególności tych usług, które nie są finansowane przez NFZ lub są finansowane w sposób niewystarczający dla zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa pacjentów.
Badanie jest prowadzone w celu pozyskania niezbędnych informacji do opracowania pracy doktorskiej z zakresu prognozowania zapotrzebowania na świadczenia zdrowotne z wykorzystaniem analiz dużych zbiorów danych (Big Data).

🎯 Ankieta analizy potrzeb wśród pacjentów chorych na SM służy identyfikacji potrzeb nieujawnionych poprzez realizację świadczenia zdrowotnego finansowanego przez NFZ.

Udział w badaniu jest dobrowolny i anonimowy.

🎯 Pozyskana wiedza pozwoli na zbudowanie pełniejszego obrazu zapotrzebowania na świadczenia zdrowotne poprzez połączenie analizy potrzeb wynikających z analizy statystycznej danych NFZ oraz oceny zapotrzebowania na świadczenia wyrażone przez pacjentów w tej ankiecie.

Dziękujemy za wypełnienie ankiety.

LINK DO BADANIA

________________________________
#stwardnienierozsiane #SM Życie z SM – Stwardnienie Rozsiane Dziurawe Głowy – stwardnienie rozsiane

Ankieta analizy potrzeb pacjentów chorych na stwardnienie rozsiane (SM)