Akademia Liderów Zdrowia

Fundacja Urszuli Jaworskiej, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego i Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych zapraszają organizacje działające w obszarze służby zdrowia do udziału w Akademii Liderów Zdrowia – szkole rzecznictwana rzecz praw pacjentów i uspołecznienia służby zdrowia.

Program składający się z cyklu praktycznych szkoleń ma na celu przygotowanie grupy liderów do jeszcze lepszego działania na rzecz pacjentów oraz skutecznego rzecznictwa na rzecz systemowych zmian w obszarze służby zdrowia. Do udziału w programie zapraszamy działaczy organizacji pacjenckich, lokalnych aktywistów zaangażowanych w sprawy służby zdrowia, pacjentów i ich opiekunów, aktywnie włączających się w działania na rzecz swojego środowiska, oraz inne osoby, które w swojej dalszej aktywności chcą i będą w stanie wykorzystać wiedzę i umiejętności oferowane w programie.

Dzięki zaangażowaniu Sponsorów, udział w programie jest bezpłatny, a najlepsi uczestnicy otrzymają grant na bezpłatny kurs z zarządzania organizacjami non-profit.

na adres poczty internetowej  alz@fundacjauj.pl , pod numer faksu 22-870-05-21

lub na adres

Fundacja Urszuli Jaworskiej

Międzynarodowa 61;

do dnia 22 listopada

Termin rozpoczęcia Akademii Liderów Zdrowia 3-5 grudnia 2014r. Pokrywamy koszty zakwaterowania na czas szkolenia osobom spoza Warszawy.