Wsparcie dietetyczne jest nieodłącznym elementem leczenia chorób zależnych od nieprawidłowego stylu życia, takich jak: otyłość, zaburzenia lipidowe czy cukrzyca typu II.

Współpraca z dietetykiem niekoniecznie musi opierać się na ułożeniu i ścisłym przestrzeganiu jadłospisu. Nawet najlepiej ułożony plan żywieniowy nie przyniesie trwałego efektu, jeśli nie towarzyszy mu edukacja żywieniowa. Jadłospis może być pomocnym, choć nie najważniejszym, narzędziem wykorzystywanym w procesie zmiany nawyków żywieniowych.

W Centrum Dietetycznym Online uzyskasz bezpłatną opiekę dietetyka, psychodietetyka oraz specjalisty ds. aktywności fizycznej. Doświadczeni eksperci CDO będą Twoim wsparciem w zmianie stylu życia.

Skorzystaj z konsultacji w Centrum Dietetycznym Online:
👉 bez skierowania,
👉 bezpłatnie,
👉 przez internet.

Zarejestruj się na platformie CDO i skorzystaj z konsultacji: https://ncez.pzh.gov.pl/poradnia/

#dietetykzadarmo #dietetyk #opiekadietetyczna #edukacja #dieta #żywienie #psychodietetyk #aktywnośćfizyczna #zmianastylużycia #NCEŻ #CDO