Nowy Rok! Nowe możliwości! Teraz dostęp do portalu Diety NFZ jest jeszcze prosts…

Nowy Rok!🔥 Nowe możliwości!💪👍
➡Teraz dostęp do portalu Diety NFZ jest jeszcze prostszy. Wszystko po ręką – plany żywieniowe, lista zakupów i dostęp do e-booków terapeutycznych oraz tych z pomysłami na zdrowe sezonowe posiłki.
➡𝐦𝐨𝐣𝐞𝐈𝐊𝐏 to bezpłatna mobilna aplikacja, która daje dostęp do niektórych funkcjonalności Internetowego Konta Pacjenta oraz do portalu 𝐃𝐢𝐞𝐭𝐲 𝐍𝐅𝐙.
➡Portal www.diety.nfz.gov.pl przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych. W szczególności polecamy ją pacjentom z chorobami przewlekłymi, dla których dieta jest również jednym z zaleceń lekarskich oraz dla tych, którzy chcą się zdrowo odżywiać, którzy chcą schudnąć lub zmienić nawyki żywieniowe.
➡Na portalu zamieszczone są 28-dniowe plany żywieniowe w kilku kalorycznościach opracowane wg zaleceń diety DASH, która nie tylko pomaga obniżyć ciśnienie tętnicze, ale również zapobiega jego rozwojowi, sprzyja poprawie w przypadku zaburzeń lipidowych, zmniejsza ryzyko rozwoju cukrzycy typu 2 oraz chorób sercowo-naczyniowych. Odżywianie się według jej zasad daje wiele korzyści zdrowotnych, które możemy zaobserwować już po kilku tygodniach jej stosowania. Wszystkie diety na portalu są bezpłatne.

Akademia NFZ
#akademianfz #dieta #planyżywieniowe #żywienie #odżywianie