Dziś bierzemy udział w VI Kongresie Wyzwań Zdrowotnych. Zobaczycie nas w dwóch p…

👉Dziś bierzemy udział w VI Kongresie Wyzwań Zdrowotnych. Zobaczycie nas w dwóch panelach: ⬇11.30 – 13:00 – Sesja Agencji Badań Medycznych • Polska Sieć Badań Klinicznych – szansa dla
polskiej gospodarki, szansa dla polskich pacjentów
• Niekomercyjne badania kliniczne – czy doganiamy Zachód? ⬇13.30 – 15:00 – Wirusowe zapalenie wątroby typu C – diagnostyka i terapia • Kto i kiedy powinien wykonywać badania
w kierunku HCV
• Wirusowe zapalenie wątroby typu C – choroba całkowicie wyleczalna, ale są pewne warunki 👉Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a rejestracja i śledzenie transmisji dostępne są na stronie:
🌐https://www.hccongress.pl/pl/ __________________________________
#kongres #kongreswyzwańzdrowotnych #hcv
#WZWC #badaniakliniczne #noweterapie #pacjentwbadaniachklinicznych #urszulajaworska
#zostańnaszymbohaterem #fundacja #fundacjaurszulijaworskiej

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „VI Kongres Wyzwań Zdrowotnych Health Challenges Congress- 11.30-13:00 Sesja Agencji Badań Medycznych •Polska Sieć Badań Klinicznych -szansa dla polskiej gospodarki, szansa dla polskich pacjentów Niekomercyjne badania kliniczne czy doganiamy Zachód? FUNDACIA * URSZULI JAWORSTIR 13.30-15:00 Wirusowe zapalenie wątroby typu diagnostyka terapia .Kto kiedy powinien wykonywać badaniaw kierunku HCV •Wirusowe zapalenie wątroby typu C- choroba całkowicie wyleczalna, ale są pewne warunki”