Zachęcamy do oglądania Jak obecnie wygląda sytuacja pacjentów z HCV w naszym kr…

👇Zachęcamy do oglądania👇

👉Jak obecnie wygląda sytuacja pacjentów z HCV w naszym kraju? 👉Kto i kiedy powinien wykonywać badania w kierunku HCV?
👉Co z leczeniem osób nieubezpieczonych? 👇To tylko część zagadnień poruszanych dziś podczas VI Kongresu Wyzwań Zdrowotnych. Uczestnicy panelu:
– Jerzy Jaroszewicz, kierownik, Oddział Obserwacyjno-Zakaźny i Hepatologii, Szpital Specjalistyczny nr 1 w Bytomiu, przewodniczący, Oddział Śląski Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych, prezes elekt, Polskie Towarzystwo Hepatologiczne
– Urszula Jaworska, prezes zarządu, Fundacja Urszuli Jaworskiej
– Małgorzata Pawłowska, Katedra Chorób Zakaźnych i Hepatologii, Collegium Medicum Uniwersytetu
– Mikołaja… Więcej

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, w budynku i tekst „VI Kongres Wyzwań Zdrowotnych challanges Ⅲ KdgradsPotenta 13:31 SCIOWYM KONGRES WYZWAŃ ZDROWOTNYCH: POZNAMY LAUREATÓW TRZECH KONKURSÓW CHIRURGIA SZCZĘKOW”