W imieniu BioResearch Group zapraszamy do kontaktu w sprawie badania kliniczneg…

👉W imieniu BioResearch Group zapraszamy do kontaktu w sprawie badania klinicznego przeznaczonego dla wszystkich osób cierpiących na rzutowo-remisyjne stwardnienie rozsiane.

🔎Dla kogo badanie:
Kobiety i mężczyźni w wieku po miedzy 18-55 lat. Cierpiący od minimum 6 miesięcy na stwardnienie rozsiane, u których wystąpił choć jeden rzut choroby w ciągu ostatnich 12 miesięcy lub 2 rzuty w ciągu ostatnich 24 miesięcy oraz dodatkowo posiadających zmiany w mózgu potwierdzone badaniem rezonansu magnetycznego.

📊Przebieg badania:
W pierwszej części badania trwającej około 6 miesięcy pacjenci będą otrzymywać leczenie w formie tabletki w dwóch dawkach lub placebo a skuteczność i bezpieczeństwo leczenia będzie oceniane w badaniu neurologicznym, badaniach laboratoryjnych oraz w badaniu rezonansu magnetycznego. W części drugiej badania mogącej trwać kolejne 9,5 roku będzie pacjent otrzymywać tylko leczenie aktywne.

☎️Kontakt:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami tel.: +48 602 134 865, 22 112 19 51 lub bezpłatnej infolinii 800 919 545 (od poniedziałku do piątku, w godz. 08.00-16.00).
_______________________________
#badaniakliniczne #badaniakliniczne #noweleki #pacjentwbadaniach #stwardnienierozsiane #sm #udzialwbadaniu #fundacjaurszulijaworskiej