10-lecie Fundacji Anny Dymnej „Mimo wszystko”

26 września w Radwanowicach koło Krakowa otwarto „Dolinę Słońca”. Uroczysta inauguracja Ośrodka Terapeutyczno-Rehabilitacyjnego dla Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie odbyła się w dziesiątą rocznicę powstania Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Uroczystość otwarcia poprzedziła Msza Św. pod przewodnictwem kard. Stanisław Dziwisza. Budowa Ośrodka rozpoczęła się jesienią 2008 r. a zakończyła w 2012 r. Nadal trwa wyposażanie ośrodka w sprzęt.

Na uroczystość została zaproszona również Pani Urszula Jaworska jako przedstawiciel Fundacji Urszuli Jaworskiej. Goście mogli zwiedzić ośrodek, obejrzeć film przygotowany na tę okazję, a także zobaczyć najnowsze przedstawienie Teatru Radwanek pt. „Franek z Doliny Słońca”.

Na terenie ośrodka prowadzone będą: Warsztaty Terapii Artystycznej oraz Oddział Dzienny Psychiatryczno-Rehabilitacyjny. Obecnie funkcjonują tylko niektóre pracownie tj.komputerowa, rękodzieła, teatralna, artystycznego, życia codziennego, terapeutyczna,  rehabilitacyjna i muzyczna.