Za chwilę startujemy! Zapraszamy do udziału do oglądania spotkania ekspertów Pol…

✅Za chwilę startujemy! Zapraszamy do udziału do oglądania spotkania ekspertów Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego z liderami organizacji pacjenckich pt. „Zdrowie zaczyna się w jamie ustnej”
➡️Spotkanie to punkt wyjścia do ogólnopolskiej kampanii społecznej PTS i IPPiEZ mającej na celu… Więcej

Obraz może zawierać: 8 osób, tekst „LDRUWIE LACZYNA SIĘ W JAMIE USTNEJ -LEKARZE PACJENTOM 24 września 2020 godz. 11.15 www.vcede.p PROWADZĄCY/ORGANIZATORZY UDZIAŁ BEZPŁATNY GOŚCIE SPECJALNI PROF. MARZENA DOMINIAK PROF. TOMASZ ΚΟΝΟΡΚΑ IGOR GRZESIAK URSZULA JAWORSKA ANNA ŚLIWIŃSKA Prezydent Polskiego Towa- Stomo- tologicznego (moderator) Uniwersytet Medyczny we Wroclawiu Instytut Praw Pacjenta ¡Edukacji Zdrowotnej Prezes Fundacji STANISŁAW MAČKOWIAK Federacja ALEKSANDRA RUDNICKA Polska Koalicja Pacjentów Onkologicznych Jaworskiej Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Polskich 30E Virtual Dental POLSKIE TOWARZYSTWO Instytut raw Pacjenta”