XI edycja kampanii SM-walcz o siebie

👉To już XI edycja medialnej kampanii społecznej SM – walcz o siebie, której jesteśmy Partnerem💪❤️

👉Poziom wiedzy dotyczącej stwardnienia rozsianego, możliwej do samodzielnego zdobycia w ciągu ostatnich kilkunastu, a szczególnie kilku lat bardzo się zwiększył.

👉Zaczynamy śmiało mówić o personalizacji leczenia, doborze leków z szerokiej palety, indywidualnie podchodząc do pacjenta, biorąc pod uwagę stan kliniczny, projekcję rozwoju choroby, wywiad rodzinny i plany życiowe.

👉Pacjenci z SM przede wszystkim oczekują łatwiejszego dostępu do skutecznej terapii. 50% przyznaje, że jest to ich główne oczekiwanie od decydentów w ochronie zdrowia.

👉Więcej o kampanii oraz aktualnej sytuacji i potrzebach pacjentów z SM znajdziesz tutaj: https://www.medexpress.pl/xi-edycja-kampanii-sm-walcz-o-siebie/85368

#stwardnienierozsiane #szkołamotywacji #SMwalczosiebie #kampaniaspołeczna #pacjent #chorobyneurologiczne #zdrowiepubliczne #fundacjaurszulijaworskiej

XI edycja kampanii SM-walcz o siebie