Ponawiamy apel o wsparcie naszej zbiórkiNasze witryny przy tak wysokich tempera…

Ponawiamy apel o wsparcie naszej zbiórki👍Nasze witryny przy tak wysokich temperaturach🌡 robią z biura saunę 🔥 Zebraliśmy niecały procent potrzebnej kwoty na remont.

👉Kilka miesięcy temu uruchomiliśmy zbiórkę na remont naszej siedziby. W międzyczasie staraliśmy się pozyskać finansowanie z innych źródeł oraz startowaliśmy w konkursach dla OPP. Niestety wiemy już na pewno, że nie otrzymamy żadnego wsparcia, dlatego prosimy o pomoc.

👉Nasza organizacja działa nieprzerwanie już ponad 21 lat, a od 18 lat wynajmujemy lokal przy ulicy Międzynarodowej 61 w Warszawie. W ciągu tych wszystkich lat naszych działań na rzecz pacjentów prócz prowizorycznych prac naprawczych i odświeżania ścian w naszej siedzibie nie było żadnego remontu.

👉Przed nami kolejne lata działań, nowe projekty i pomysły. Zależy nam przede wszystkim na tym, by nasi pacjenci oraz instytucje z którymi współpracujemy czuli się u nas komfortowo. W biurze spędzamy sporą część naszego życia i tak jak remontujemy co jakiś czas nasze mieszkania mamy nadzieję, że uda nam się wyremontować naszą fundację, by bezpiecznie działać następne 20 lat.

Z góry dziękujemy za każdą pomoc 👍 👍 👍
___________________________________