Niebawem kolejny panel z naszym udziałem podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu!👍💪

⏰Już za 11 dni rozpocznie się XXXI Forum Ekonomiczne w Karpaczu! To największa w Europie Środkowo-Wschodniej platforma spotkań, na której nie tylko dyskutuje się o bezpieczeństwie, perspektywach rozwoju gospodarczego, współczesnych wyzwaniach i przezwyciężaniu kryzysów, ale także przedstawia konkretne rozwiązania i innowacyjne idee💪👍.
👉Cieszymy się, że i w tym roku będziemy tam obecni! Już dziś zapraszamy do śledzenia panelu „Choroby zakaźne. Co udało się już osiągnąć, a co jeszcze przed nami?” z udziałem Urszula Jaworska 😉 📌Więcej o panelu: