Obserwuj nas:  

Koszty społecznych nowotworów krwi i układu chłonnego w Polsce – Badanie ankietowe

 

Szanowni Państwo,

Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego kontynuując prace nad koncepcją kompleksowej, koordynowanej opieki nad pacjentami chorymi na nowotwory krwi we współpracy z Fundacją DKMS, Fundacją Urszuli Jaworskiej, Fundacją Iskierka oraz Fundacją Spełnionych Marzeń prowadzi badania, których celem jest poznanie kosztów społecznych nowotworów krwi i układu chłonnego w Polsce.

Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o wzięcie udziału w anonimowej ankiecie i udzielenie odpowiedzi na kilkanaście pytań, dotyczących kosztów jakie ponoszą pacjenci zmagający się z chorobami nowotworowymi krwi lub układu chłonnego oraz ich rodziny. Wypełnienie ankiety zajmie ok 15 min, a analizę zebranych danych wykonamy zbiorczo.


WYPEŁNIJ ANKIETĘ

Na podstawie badania będziemy w stanie pokazać instytucjom odpowiedzialnym za systemu ochrony zdrowia, że koszty chorób nowotworowych krwi, to nie wyłącznie wydatki na leczenie z NFZ, ale także ogromne koszty ponoszone przez pacjentów i ich bliskich, którzy towarzyszą im w chorobie. Wiedza na temat łącznych kosztów choroby w wielu krajach jest podstawą do zmiany organizacji opieki nad pacjentem w tym lepszej koordynacji etapów leczenia, jak również i efektywniejszego wydawania środków z budżetu państwa.

W razie, gdyby Państwo mieli pytania prosimy o kontakt:

Fundacja Urszuli Jaworskiej

Międzynarodowa 61

03-922 Warszawa

tel. 22 870-05-21

register@fundacjauj.pl

www.fundacjauj.pl

 

Call Now Button