Obserwuj nas:  

Już za moment w auli Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacj…


📣Już za moment w auli Narodowego Instytutu Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie (oraz on-line) rozpocznie się ogólnopolska konferencja naukowa „𝗢𝗯𝗲𝗰𝗻𝗲 𝘄𝘆𝘇𝘄𝗮𝗻𝗶𝗮, 𝗶𝗻𝗻𝗼𝘄𝗮𝗰𝗷𝗲 𝘄 𝗯𝗮𝗱𝗮𝗻𝗶𝗮𝗰𝗵 𝗸𝗹𝗶𝗻𝗶𝗰𝘇𝗻𝘆𝗰𝗵”, którą objęliśmy naszym Patronatem Merytorycznym.

📣Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w całym wydarzeniu, a szczególnie w jutrzejszym panelu (𝟳 𝗹𝗶𝘀𝘁𝗼𝗽𝗮𝗱𝗮,𝟭𝟭:𝟯𝟱-𝟭𝟮:𝟬𝟬) Urszuli Jaworskiej – Prezes naszej Fundacji, Członek Naczelnej Komisji Bioetycznej👍💪

🎯Celem konferencji będzie zbadanie i próba zdefiniowania wyzwań środowiska badań klinicznych w Polsce oraz ośrodków zagranicznych, w obecnej sytuacji pandemicznej. Omówienie kierunków innowacji w gronie doświadczonych specjalistów z zakresu zarządzania badaniami klinicznym oraz głównych badaczy i pacjentów, współtwórców badań klinicznych, reprezentujących polskie i międzynarodowe środowisko naukowe, biznesowe oraz przedstawicieli administracji publicznej.

🎯Tematem dyskusji będą nowe strategie i wyzwania jakie pojawiają się w obszarze badań klinicznych, dotyczące wprowadzanych innowacji i zastosowania nowych metod badawczych, w tym wykorzystania analityki danych i AI, w badaniach klinicznych. Webinary zagraniczne będą transmitowane w j. angielskim.

#konferencja #konferencjanaukowa #badaniakliniczne #pacjentwbadaniach #clinicaltrials #nowetechnologie #pacjent #zdrowie #zdrowiepubliczne #patronat #fundacjaurszulijaworskiej #urszulajaworska #zostańnaszymbohaterem
Source

Call Now Button