Już w poniedziałek Kongres Pacjencki Patient Empowerment On-line

📌Już w najbliższy poniedziałek zapraszamy na Kongres Pacjencki Patient Empowerment On-line. Wydarzenie kierowane do pacjentów, lekarzy i decydentów organizowane jest przez fundację Instytut Komunikacji Zdrowotnej. W tym roku, ze względu na epidemię i utrudnienia z nią związane, kongres przyjął zmienioną formułę. Szczególnie polecamy dwa panele, w których jednym z prelegentów będzie Urszula Jaworska:

📣Wyzwania Czterech Filarów w świecie poepidemicznym: neurologia, kardiologia, onkologia i psychiatria

📣Głos liderów organizacji pacjenckich: nowa wizja zdrowia Polaków

📺Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na portalu Medexpress.pl

🌐https://www.medexpress.pl/juz-w-poniedzialek-kongres…/78158…
__________________________________________
#kongres #patientempowerment #medexpress #InstytutKomunikacjiZdrowotnej #pacjenci #pacjent #fundacjaurszulijaworskiej #urszulajaworska

Już w poniedziałek Kongres Pacjencki Patient Empowerment On-line

Już 29 czerwca 2020 roku w Centrum Prasowym Foksal w Warszawie odbędzie się Kongres Pacjencki Patient Empowerment.