Już jutro odbędzie się organizowany przez nas międzynarodowy webinar „Standardy …

👉Już jutro odbędzie się organizowany przez nas międzynarodowy webinar „Standardy leczenia HCV w Zakładach Karnych – przegląd systemów w wybranych państwach Europy”, który realizujemy w ramach naszych działań zmierzających do eliminacji zakażeń HCV w polskim systemie penitencjarnym. 👉W trakcie spotkania wybitni specjaliści m.in. z Litwy, Łotwy i Czech opowiedzą nam o swoich doświadczeniach w procesie eliminacji zakażeń HCV. 👉Patronat merytoryczny nad wydarzeniem objęło Polskie Towarzystwo Hepatologiczne, Polskie Towarzystwo Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych oraz Polska Grupa Ekspertów HCV ❤️ 👉Partnerami wydarzenia są firmy:
AbbVie oraz Gilead Sciences _______________________________

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „"The standards of HCV infection treatment in prison review of penitentiary systems in selected European countries" Internationa Webinar FUNDACJA * * TAWORSKTEJ PARTNERS: abbvie GILEAD Creating Possible CONTENT PARTNERS: HCV Grupa kspertów HCV PTHepat”