Jakość życia pacjentów po przeszczepie szpiku.

Dziś gorący apel do osób po przeszczepie szpiku o poświęcenie paru chwil na wypełnienie kwestionariuszy.

Nazywam się Weronika Miriam Błaszkiewicz.
Jestem córką Celiny i Piotra Błaszkiewicz. Moja mama choruje na przewlekłą białaczkę szpikową od 19 lat i do dzisiaj nie znalazła dawcy. Miałam 5 lat, gdy mama zachorowała, a moi bracia 3 i 7. Jako dzieci nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, że mama jest ciężko chora, i nie wiadomo ile z nami jeszcze będzie. Fundacja Urszuli Jaworskiej od początku pomagała mamie w poszukiwaniach dawcy.

W związku z tym, że ten temat jest mi bliski postanowiłam napisać pracę magisterską na temat: "Jakość życia pacjentów po przeszczepie szpiku."

Zwracam się do państwa z prośbą o wypełnienie kilku kwestionariuszy, całkowicie anonimowych, których wyniki posłużą mi do napisania pracy magisterskiej.

Z góry dziękuję za poświęcony czas.

Jestem studentką ostatniego roku studiów magisterskich Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, na kierunku Zdrowie Publiczne.
W razie pytań proszę o kontakt: wm.blaszkiewicz@gmail.com

Jakość życia pacjentów po przeszczepie szpiku.