Jak wykryć RAKA TRZUSTKI? Opracowano TEST KRWI, który osiąga aż 96-proc. skuteczność!

Można by powiedzieć, że w takim razie #rakpiersi ma zdecydowanie lepszy PR niż #raktrzustki!
„Na raka trzustki umiera więcej ludzi na świecie niż na raka piersi – to bardzo podstępna choroba, którą nie jest łatwo rozpoznać. Do 2030 roku będzie drugim pod względem śmiertelności rodzajem nowotworu….

Na raka trzustki umiera więcej ludzi na świecie niż na raka piersi – to bardzo podstępna choroba, którą nie jest łatwo rozpoznać. Do 2030 roku będzie drugim pod względem śmiertelności rodzajem nowotworu. Naukowcom ze Szwecji udało się jednak opracować nową metodę diagnostyki