Darowizny

Będziemy ogromnie wdzięczni za wszystkie darowizny przekazane na rzecz naszej fundacji.
Każda nawet najmniejsza kwota jest dla nas bardzo ważna!

Od niemal 30 lat wspieramy chorych na białaczkę, stwardnienie rozsiane oraz wirusowe zapalenie wątroby typu C. Jednym z naszych głównych celów jest inicjowanie oraz realizacja projektów zmierzających do propacjenckich zmian systemowych w ochronie zdrowia.

Zebrane środki pozwolą nam utrzymać Rejestr Dawców Szpiku Kostnego oraz nieść pomoc potrzebującym.

Szczególną opieką otaczamy ciężko chorych na:

• Białaczkę i inne nowotwory krwi
  • Stwardnienie rozsiane
  • WZW typu C

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na działania międzyresortowe oraz współpracę z instytucjami rządowymi, samorządami oraz sektorem prywatnym. Przy współpracy z placówkami medycznymi prowadzimy darmowe akcje testowania w kierunku HCV oraz inne akcje profilaktyczne. Mamy na swoim koncie wiele nagradzanych, ogólnopolskich kampanii społecznych prowadzonych w prasie, telewizji i Internecie. Jesteśmy inicjatorem oraz partnerem serwisu internetowego Pacjenci w badaniach (abm.gov.pl)W obszarze badań klinicznych zajmujemy się również edukacją pacjentów oraz budową narzędzi wspierających uczestników badań klinicznych.

Przez wiele lat nauczyliśmy się jak rozpoznawać potrzeby pacjentów przewlekle chorych. Być z nimi w trudnych chwilach i uczyć ich sposobów radzenia sobie z problemami, jakie czekają na ich drodze. Zdobytą wiedzę staramy się przekazywać pacjentom i ich bliskim na organizowanych przez nas warsztatach i spotkaniach.

Należymy do World Patients Alliance.

Wesprzyj nasze działania I #zostańnaszymbohaterem

REGULAMIN PŁATNOŚCI