Ca艂y czas mo偶na si臋 rejestrowa膰 na warsztaty „饾棧饾棶饾棸饾椃饾棽饾椈饾榿 饾槃 饾棷饾棶饾棻饾棶饾椈饾椂饾槀 饾椄饾椆饾椂饾椈饾椂饾棸饾槆饾椈饾槅饾椇”! Z kim si臋 widzimy?馃槈馃挭馃憤 #warsztaty #wiedza #nauka #pacjent #pacjenci #badaniakliniczne
#pacjentwbadaniach #agencjabada艅medycznych

馃摙Zapraszamy przedstawicieli Fundacji i Stowarzysze艅 pacjenckich do udzia艂u w warsztatach pt. 鈥濸acjent w badaniu klinicznym鈥. Na spotkaniu om贸wione zostan膮 nast臋puj膮ce zagadnienia: badania kliniczne w pigu艂ce 鈥 najwa偶niejsze informacje dla pacjent贸w, rola i zadania Asystenta Pacjenta w badaniach klinicznych, Naczelna Komisja Bioetyczna 鈥 przedstawiciele pacjent贸w w ocenie etycznej bada艅 klinicznych, Fundusz Kompensacyjny Bada艅 Klinicznych. 馃搯Warsztaty odb臋d膮 si臋 19 wrze艣nia 2023 r. o godz. 10:00 w formie hybrydowej (stacjonarnie b膮d藕 on-line). 馃憠Rekrutacja znajduje si臋 pod poni偶szym linkiem: