Bezpłatny warsztat dla Lekarzy POZ już w najbliższą środę! Zachęcamy do rejestra…

📣Bezpłatny warsztat dla Lekarzy POZ już w najbliższą środę! Zachęcamy do rejestracji!📣

👉Tematem warsztatu będzie diagnostyka i leczenie HCV w kontekście nowych zmian w zakresie budżetu powierzonego i jego finansowania w POZ.
👉Podczas godzinnego spotkania spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, czy obecne zmiany dają skuteczne narzędzia lekarzom medycyny rodzinnej i dają szansę eliminacji HCV z populacji Polskiej w perspektywie najbliższych lat.
👉Uczestnicy będą mogli na anonimowym czacie zadawać pytania oraz przekazać, z jakimi problemami związanymi z diagnostyką i leczeniem HCV spotykają się w swojej codziennej pracy.

✅Udział w wydarzeniu jest bezpłatny
✅Prosta Rejestracja (imię, nazwisko, email) na stronie:
🌐https://streamyard.com/watch/MWMJcTkCVhAu
✅Link do rejestracji jest jednocześnie miejscem, w którym osoby zarejestrowane otrzymają dostęp do spotkania.

📍Na pytania uczestników odpowiadać będzie Prof. zw. dr hab. med. Robert Flisiak, Kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, a w przeszłości Dziekan (2005-2008) i Prorektor (2008-2012) tej uczelni.
📍Specjalista chorób wewnętrznych (1988) i chorób zakaźnych (1991). Odbywał staże naukowe i zawodowe w Nowym Jorku, Londynie i Salzburgu. Aktualnie Prezes Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych, Prezydent Central European Hepatologic Collaboration oraz Przewodniczący Polskiej Grupy Ekspertów HBV.
📍W przeszłości (2013-2016) Prezes Polskiego Towarzystwa Hepatologicznego. Jest redaktorem czasopisma Clinical and Experimental Hepatology. Redaktor i autor rozdziałów w licznych podręcznikach, w tym redaktor polskiego wydania „Harrison – choroby zakaźne”, a także wydanego w roku 2020 4-tomowego podręcznika dla studentów i lekarzy „Choroby zakaźne i pasożytnicze”.
📍Aktywność naukowa obejmuje choroby zakaźne i choroby wątroby, a na dorobek naukowy składa się 345 publikacji zarejestrowanych w Web of Science Core Collection (h-index: 46, ponad 15 tys. cytowań). Uczestniczył jako główny badacz, koordynator krajowy lub wiodący badacz w blisko 200 badaniach klinicznych. Inicjator i koordynator licznych wieloośrodkowych projektów badawczych.
✍️Organizator: Fundacja Urszuli Jaworskiej
✍️Partner: Roche

#czasnasgoni #hcv #wzwc #czasnasgoni2030 #warsztat #lekarzpoz
#lekarz #ochronazdrowia #zdrowiepubliczne #budżetpowierzony #leczenie #badaniaprofilaktyczne #medycynarodzinna