Audyt społeczny Jakości opieki szpitalnej w Polsce – spotkanie z wolontariuszami

Wczoraj odbyliśmy pierwsze spotkanie ze studentami 3 roku kierunku Zdrowie Publiczne. Większość studentów wykazała ogromne zainteresowanie programem i chęć zostanie ankieterem – wolontariuszem. Spośród ochotników, którzy przejdą gruntowne szkolenie 13 listopada wybierzemy min 40 osób, które wraz z nami będą realizować projekt „Audyt społeczny jakości opieki szpitalnej w Polsce – pilotaż”. Cieszymy się bardzo, że tematyka projektu tak przypadła studentom do serca, mamy też nadzieję, że badania ankietowe, które wraz z nami będą prowadzić oraz wyniki, które uzyskamy, będą Im pomocne w dalszej pracy w poprawie instytucji zdrowia publicznego w Polsce.
Pierwsze spotkanie ze studentami prowadziło dwóch naszych ekspertów: Iwona Bruśk i Zbigniew Kowalski oraz koordynator projektu i wiceprezes fundacji Urszula Jaworska. W spotkaniu uczestniczył również przedstawiciel partnera projektu z UW, oraz przedstawiciele naszej fundacji

baner_strona_E2860

Projekt E2/860 realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG

res_1_wolontariusze3_listop