𝗡𝗘𝗪𝗦 Witamy na naszym pokładzie Ewa Thanh Van Pląsek, która jest wiceprezesem za…

🔥𝗡𝗘𝗪𝗦🔥 Witamy na naszym pokładzie Ewa Thanh Van Pląsek, która jest wiceprezesem zarządu Fundacji! Życzymy satysfakcji z pełnionych obowiązków oraz wytrwałości w dążeniu do wszystkich wytyczonych celów.

✅Ewa od wielu lat wspomagała nas jako wolontariuszka. Kilkanaście lat temu postanowiła wejść do świata medycyny, głównie trudnej sfery onkologii. Prawa pacjenta – zarówno małego jak i dużego stały się nieodłącznym elementem jej codzienności. Dzięki jej osobistemu zaangażowaniu zakończyło się sukcesem wiele zbiórek finansowych umożliwiające leczenie w zgodzie z najnowszą wiedzą medyczną, zarówno w ośrodkach referencyjnych w kraju, jak i za granicą.

✅W 2016 roku po raz pierwszy stanęła na sali operacyjnej w roli członka zespołu operacyjnego podczas operacji nieodwracalnej elektroporacji nieresekcyjnego nowotworu wątroby z zastosowaniem technologii NanoKnife. Od tamtego czasu uczestniczyła aktywnie w ok. 150 zabiegach leczenia z zastosowaniem technologii NanoKnife nieresekcyjnie położonych nowotworów trzustki, wątroby oraz prostaty.

✅W 2020 roku, gdy świat opanowała pandemia pomagała medykom, aktywnie propagowała konieczność i zasadność powszechnego zaufania dla nauki oraz programu powszechnych szczepień przeciwko Covid-19.

✅Pozyskane w ciągu tego czasu wiedza, doświadczenia i kontakty pozwoliły jej w lutym 2022 z chwilą wybuchu wojny w Ukrainie stanąć jako jedna z tysięcy wolontariuszy, by skutecznie wspierać uchodźców wojennych, wśród których przybywały także osoby z aktywnymi chorobami nowotworowymi.

✅Od wielu lat organizuje akcje dla pacjentów oddziałów i klinik onkologicznych, m. in. dla dzieci leczonych w Klinice Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie.

✅W lutym 2023 roku odebrała z rąk Ministra Zdrowia Odznakę Honorową „Za Zasługi w Ochronie Zdrowia” – za wieloletnią działalność społeczną na rzecz chorych i potrzebujących.

𝗖𝗶𝗲𝘀𝘇𝘆𝗺𝘆 𝘀𝗶𝗲̨, 𝘇̇𝗲 𝗷𝗲𝘀𝘁𝗲𝘀́ 𝘇 𝗻𝗮𝗺𝗶! ❤️👍💪

#fundacjaurszulijaworskiej #zostańnaszymbohaterem #wiceprezes #fundacja #news