Recital Ewy Kuklińskiej

27 stycznia 2015

Dziś spotkaliśmy się z pacjentami Centrum Onkologii w Warszawie po raz dziesiąty. To taki mały jubileusz, podczas którego wystąpiła dla pacjentów ze swoim recitalem Ewa Kuklinska, absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Warszawie. Jako tancerka współpracowała z Teatrem Wielkim, Teatrem Syrena oraz grupami baletowymi Naya – Naya i Sabat. Jest również wokalistką i choreografem. Pacjentom bardzo podobał się występ. A my jako Fundacja kolejny raz mamy satysfakcję, że choć na chwilę pacjenci mogli zapomnieć o swojej chorobie.

2015_01_27_e3

2015_01_27_e1