Opieka Koordynowana w Stwardnieniu Rozsianym (KOSM) – Spełnione obietnice

Szanowni Państwo.
W imieniu Fundacji Urszuli Jaworskiej chciałabym poinformować, że 22.05, o godz. 14 odbędzie się transmitowana online debata poświęcona tematyce opieki koordynowanej w stwardnieniu rozsianym.
Debata zostanie zorganizowana w studiu telewizji internetowej Tomasz Słodki Live. Całość będzie transmitowana online

oraz tłumaczona na język angielski, aby dotarła do jak największej grupy odbiorców, również zagranicznych, lekarzy, pacjentów i ich bliskich.
Po ponad trzech latach Fundacja Urszuli Jaworskiej wraz z Ekspertami, przygotowywała projekt opieki koordynowanej w SM (KOSM). Projekt jest procedowany zarówno w NFZ, jak i w Ministerstwie Zdrowia. Przed nami jeszcze działania międzyresortowe. Po zakończeniu tych procedur, projekt wejdzie do systemu. Wspólnie z Marszałkiem Województwa Mazowieckiego i przy współpracy samorządów przeprowadzony będzie pilotaż, co pozwoli na wdrożenie i sprawdzenie niektórych projektowych działań międzyresortowych.
Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w debacie na FB
Urszula Jaworska
Fundacja Urszuli Jaworskiej

PROGRAM DEBATY