„Obudź się, póki wirus HCV drzemie” – uroczyste upamiętnienie aktora Macieja Kozłowskiego w Alei Gwiazd

6 lipca 2012 r. w Międzyzdrojach odbyło się uroczyste upamiętnienie w Alei Gwiazd Macieja Kozłowskiego z udziałem Urszuli Jaworskiej, Prezes Fundacji Urszuli Jaworskiej – organizatora kampanii „Obudź się, póki wirus HCV drzemie”. W imieniu Agnieszki Kowalskiej – żony Maćka Kozłowskiego, Urszula Jaworska podziękowała za pamięć o Maćku jako wybitnym aktorze filmowym i teatralnym oraz przypomniała o jego działalności charytatywnej oraz zmaganiach z wirusem HCV. Na zakończenie Prezes Fundacji podkreśliła, że kampania na rzecz budowania świadomości na temat Wirusowego Zapalenia Wątroby typu C w Polsce „Obudź się, póki wirus HCV drzemie” jest poświęcona pamięci Maćka Kozłowskiego, który w sposób szczególny troszczył się o losy chorych i potrzebujących.