Film z II edycji konkursu „Zwyczajnie Aktywni”

3 marca 2015

Pod koniec ubiegłego roku podczas uroczystej gali na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, poznaliśmy zwycięzców II edycji konkursu „Zwyczajnie Aktywni”. Inicjatywa skierowana do organizacji zrzeszających pacjentów cierpiących na autoimmunologiczne choroby zapalne, ma na celu wspieranie chorych w powrocie do aktywności zawodowej oraz przeciwdziałanie ich alienacji społecznej. Laureaci najlepszych rozwiązań otrzymali nagrody i dofinansowanie na realizację swoich projektów. Film z finałowej gali można obejrzeć tutaj. Warto podejmować wyzwania.

Zapraszamy do obejrzenia filmu

zwyczajnie_aktywni_film