Audyt społeczny jakości opieki szpitalnej w Polsce – II szkolenie

13 listopada br. odbyliśmy II spotkanie ze studentami 3 roku kierunku Zdrowie Publiczne – było to spotkanie szkoleniowe. Okazało się, że zainteresowanie było dużo większe niż oczekiwaliśmy. Studentów do działań wolontariackich w ramach projektu zgłosiło się ponad 60 osób. Serdecznie Wam za to dziękujemy i cieszymy się, że razem z Nami będziecie realizować projekt  „Audyt społeczny jakości opieki szpitalnej w Polsce – pilotaż”. W spotkaniu uczestniczyli eksperci:  Iwona Bruśk, Dominika Maison, Zbigniew Kowalski  i Dominik Wysocki oraz koordynator projektu i wiceprezes fundacji Urszula Jaworska. Czekamy teraz na Was w siedzibie Fundacji aby dopełnić ostatnich formalności i przygotować dla Was identyfikatory.

baner_strona_E2860

Kilka zdjęć ze spotkania